Toptan Koltuk Örtüsü

Değerli Ziyaretçilerimiz toptan koltuk örtüsümü arıyorsunuz sizlere toptan koltuk örtüsü tedarik edebiliriz sizlere özel olarak fiyatlandırma vermekteyiz modeller ve Ürünlerin resimlerini bize whatsapp hattımızdan yollayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz Toptan koltuk örtüsü Modellerini mutlaka adet ve ürün resimlerinizi bildirmeniz gerekmektedir.


Toptan ve perakende olarak koltuk örtüsü ve çekyat örtüsü satışlarımız mevcuttur sizlerde koltuk örtüsü almak ve satmak isterseniz toptan fiyatlarımız ile perakende fiyatlarımız farklılık göstermektedir.


Toptan Koltuk Örtüsü fiyatları, Koltuk takımı örtüsü fiyatları, Toptan polar kanepe örtüleri fiyatları, Çift Taraflı Koltuk Örtüsü Takımı 3+3+1+1 kisilik, Bursa Kumaş Pazarı Koltuk Örtüsü, Buldan koltuk örtüsü kullananlar, LASTİKLİ Çekyat örtüleri, Denizlide Koltuk Örtüsü diken yerler ile alaklı tüm ürünleri sizlere temin edebiliriz.


İstanbul ve tüm illere anında satış yapılmaktadır kargo aracılığı ile satışlarımız gerçekleşmektedir ayrıca istanbul daki imalat ve depomuza gelerek ürünleri yerinde inceleyebilirsiniz.


Toptan ve perakende çekyat örtüsü ve şalı ile ilgili tüm ürünleri sizlere temin edebiliriz.

uygun fiyatlarımız sayesinde muşterilerimize hizmet vermekteyiz

Toptan polar kanepe örtüleri fiyatları


Toptan Fiyatlarımızı öğrenmek isteyen müşterilerimize özel fiyat verilmektedir sizler ürünün resmini ve adedini bildirmeniz gerekmekte whatsapp sipariş hattından bilgi alabilirsiniz. uygun çekyat koltuk örtülerinin fiyatları yanlızca whatsapptan verilmektedir.


Toptan Baza Örtüsü


Baza örtülerini toptan satıyoruz bizimle whatsapp ile iletişime gereçerek fiyat bilgilerimizi alabilirsiniz türkiyenin heryerine kargo ile temin edilmektedir.

Toptan koltuk Örtüsü fiyatları

Fiyatlandırmalırımızı whatsapp'dan vermekteyiz ürünlerin adedi ve hangi modelleri istediğinizi whatsapp aracılığı ile bize bildirmeniz gerekir hemen whatsapp sipariş hattından detaylı fiyatları alabilirsiniz.

Türkiyenin heryerine kargo ile yollanmaktadır yada istanbul da yaşıyorsanız magazamızdan temin edebilirler fiyatlandırmalarımız uygundur ve kaliteli kumaşların seçilmesi ön plandadır müsterilerimize defolu kumaşlar kulanmıyoruz kumaşlarımız birinci sınıf kumaşlardan elde edilmektedir


Toptan Yatak Örtüsü

Toptan olarak yatak örtüleride satmakta olan cekyatortus.com dan satın alabilirsiniz piyasanın en hesaplı alışveriş sitesinde bulunan tüm ürünler birinci sınıf kumaşlardan elde edilmektedir.


Toptan Halı Örtüsü

Halı modellerinde toptan fiyatlarımız uygunluğu ile en hesaplı fiyatlar ile toptan satın alan kişilere indirimlerimiz ile piyasada en uygun biz vermekteyiz fiyatlarımızı aldıktan sonra bunu anlıyacaksınız sizlere hesaplı ve kaliteli modellerimiz ve kumaşlarımız ile piyasanın en iyisi olmaktayız


Toptan Sandalye Örtüsü


Toptan satışlarımız da fiyatlarımız sizi tatmin etmektedir uygunluğumuzdan fiyatlarınız da ve ürünlerinizin satılmasında büyük payı vardır rekabet imkanlarında 2 adım önde olursunuz 


Toptan Masa Örtüsü

Toptan masalar için örtüler bulunamktadır toptan fiyatları için whatsapp dan iletişime geçebilirsiniz uygun fiyatlı en hesaplı masa örtülerini satmak isteyen müşterilerimiz oldukça çoktur sizlde bizi seçerek fiyat rekabeti yaparak satabilirsiniz.

Toptan Fiyatlarımızdan bilgi almak için Whatsapp Sipariş hattımıza bildirim yapabilirsiniz whatsapp sipari hattı : 0535 282 2018


Yeni Ürünler

jakarlı L Köşe Koltuk Örtüsü
Desenli Koltuk Örtüsü Takımı
Sandalye Kılıfı Bordo Renk
Yeşil Sandalye Kılıfı Fiyatı
L Bürümcük Koltuk Örtüsü Bordo
Jakarlı L Köşe Koltuk Örtüsü
Koltuk örtüsü Takımı
Lüks Pamuklu Koltuk Örtüsü
Çift Taraflı Koltuk Çekyat Örtüsü
Hamile Yastığı

Hamile Yastığı

T..

150,00TL

Gri Koltuk şalı Tekli
Koltuk Örtüsü - Renk Yeşil
Astra Fileli Koltuk Modeli
Kolları Örten Koltuk Örtüsü Bej
Mavi Kolları Örten Koltuk Örtüsü
Gri Süngerli Koltuk  Örtüsü
Kapiçino Süngerli Koltuk Örtüsü
koltuk örtüsü takımı 3+3+1+1
Pamuklu Tekli Koltuk Örtüsü Gri
bürümcük koltuk örtüsü takımı
Petek Koltuk ortüsü

Petek Koltuk ortüsü

p..

570,00TL

Lastikli Halı Örtüsü

Lastikli Halı Örtüsü

Ü..

199,00TL

Süngerli Koltuk Örtüsü KaydIrmaz
Süngerli Koltuk Örtüsü
JAKARLI KOLTUK ÖRTÜSÜ
 Bürümcük  Yeşil

Bürümcük Yeşil

P..

699,00TL

Damar Desenli Gri

Damar Desenli Gri

Ç..

130,00TL

süngerli koltuk örtüsü
Kaymaz  Kırmızı

Kaymaz Kırmızı

E..

125,00TL

Gofreli Lüx  Çekyat Örtüsü
Koltuk Örtüsü Püsküllü
 Parlak İndigo Mavi

Parlak İndigo Mavi

S..

130,00TL

Süngerli koltuk Örtüsü
Flowery Koltuk Örtüsü