Welsoft Premium Lastikli Halı Örtüsü

Evlerinizde, halılarınızın üzerinin birbirinden güzel halı örtüleri ile değişik tarzda görünmesini sağlayabilirsiniz. Halı örtüleri, bu yıl yine harika renkli modeller ve desenleri ile göz alıcı şekilde dikkat çekiyor. Welsoft premium lastikli halı örtüsü, denemeniz için size çeşitli seçenekler sunuyor. Çınar yaprağı renkli halı örtüsü, kırmızı çiçekli çınar yaprağı, mavi mürdüm kareli, yeşil sarı çiçekli halı örtüsü gibi göz zevkinize hitap eden birçok farklı ürün mevcuttur. Ayrıca ürünlerin dört tarafı lastiklidir. Antibakteriyel özelliğe sahip olmakla birlikte, kıl ve tüy toplamıyor. Makinede kolayca yıkayabileceğiniz halı örtülerinin rengi solmuyor. Bu da uzun süre kullanmanızı sağlıyor. Bu halı örtülerinin üzerinde herhangi bir yığılma ve toplanma olmayacağından rahatlıkla süpürebiliyorsunuz.

Çınar Yaprağı Renkli Halı Örtüsü

Yumuşak yapıda ve renkli bir görüntüye sahip olan çınar yaprağı renkli halı örtüsü, sarı siyah renkli çınar yaprakları dağılımıyla muhteşem bir görüntü oluşturuyor. Yaprak işlemelerinin olması, örtüye ayrı bir hava katıyor.

Kırmızı Çiçekli Halı Örtüsü

Beyaz renk üzerine gri tonlamalarla şekillendirilerek, iki kenarı kırmızı çiçekler ile süslenip daha canlı bir hale gelmiş. Çiçek desenlerini sevenler için özenle tasarlanmış bir halı örtüsüdür. Kırmızı çiçeklerin gri renkli desenlerle desteklenmesi ile adeta yeni bir halı alınmış görüntüsünü oluşturuyor.

Yeşil Sarı Çiçekli Halı Örtüsü

Renk ve desen konusunda ayrıntıya önem veren bayanlar için uygun görüntüye sahip. Sarı ve çiçekli desenler detaylı bir biçimde işlenerek ön plana çıkarılmış.

Mavi Mürdüm Kareli Halı Örtüsü

Ev hanımları için oldukça kullanışlı ve tercih edilebilir tarzda halı örtüsüdür. Normal bir halı gibi kareli desenler, üzerine başarılı biçimde oturtulmuş. Mavi ve kahve renkli kareli desenler, örtünün canlı olarak göze çarpmasını sağlıyor. Welsoft premium lastikli halı örtüsü çeşitleri, daha bunun gibi pek çok tarzda uygun fiyatlarla, halılarınızın daha canlı şekilde ön plana çıkmasını sağlıyor. Halılarının kirlenmesini istemeyen ve daha canlı görünmesini sağlamaya çalışan ev hanımları için, welsoft premium lastikli halı örtüleri kesinlikle tercih edilmesi gereken ürünlerdendir.

Yeni Ürünler

jakarlı L Köşe Koltuk Örtüsü
Desenli Koltuk Örtüsü Takımı
Sandalye Kılıfı Bordo Renk
Yeşil Sandalye Kılıfı Fiyatı
L Bürümcük Koltuk Örtüsü Bordo
Jakarlı L Köşe Koltuk Örtüsü
Koltuk örtüsü Takımı
Lüks Pamuklu Koltuk Örtüsü
Çift Taraflı Koltuk Çekyat Örtüsü
Hamile Yastığı

Hamile Yastığı

T..

150,00TL

Gri Koltuk şalı Tekli
Koltuk Örtüsü - Renk Yeşil
Astra Fileli Koltuk Modeli
Kolları Örten Koltuk Örtüsü Bej
Mavi Kolları Örten Koltuk Örtüsü
Gri Süngerli Koltuk  Örtüsü
Kapiçino Süngerli Koltuk Örtüsü
koltuk örtüsü takımı 3+3+1+1
Pamuklu Tekli Koltuk Örtüsü Gri
bürümcük koltuk örtüsü takımı
Petek Koltuk ortüsü

Petek Koltuk ortüsü

p..

570,00TL

Lastikli Halı Örtüsü

Lastikli Halı Örtüsü

Ü..

199,00TL

Süngerli Koltuk Örtüsü KaydIrmaz
Süngerli Koltuk Örtüsü
JAKARLI KOLTUK ÖRTÜSÜ
 Bürümcük  Yeşil

Bürümcük Yeşil

P..

699,00TL

Damar Desenli Gri

Damar Desenli Gri

Ç..

130,00TL

süngerli koltuk örtüsü
Kaymaz  Kırmızı

Kaymaz Kırmızı

E..

125,00TL

Gofreli Lüx  Çekyat Örtüsü
Koltuk Örtüsü Püsküllü
 Parlak İndigo Mavi

Parlak İndigo Mavi

S..

130,00TL

Süngerli koltuk Örtüsü
Flowery Koltuk Örtüsü